Kalėdų senelio laiškas: klaidos, kurias dažniausiai daro tėveliai

Kalėdų senelio laiškasVaikams laiško rašymas prieš šventes yra svarbus ritualas. Daugelis net ir paaugę ir supratę, kad senio nėra – vistiek mielai rašo laiškus, kadangi tai procesas, kuris suteikia labai daug džiaugsmo ir tu pačiu skatina kūrybiškumą, galiausiai, garantija, kad vaikas gaus tai, ko jis nori. Suprannatam, kad parašius laišką vaikai tikisi gauti atsakymą. Kalėdų senelio laiškas gali būti rašomas profesionalių nykštukų, kurie labai dirba tam, kad galėtų suteikti vaikams kuo daugiau džiaugsmo. Tuo tarpu kol vieni ir kreipiasi į tuos profesionalius nykštukus, tuo tarpu kiti tėveliai bando savo vaikams atrašyti patys, kadangi tiki, kad jie geriausiai pažįsta savo vaiką ir tokio laiško atsakymas nėra sudėtingas. Tačiau ar tikrai?

Kalėdų senelio laikas turi atsispindėti tam tikromis smulkmenomis, dvasia bei emocija. Galiausiai, tėveliai dažnai padaro kelias esmines klaidas, kurios gali išduoti, kad laiškas  yra visai ne nuo senelio, tačiau tėvelių. Tai dažnai sugadina šventės dvasią, tad saugoti senelio konfidencialumą yra būtina.

Suteikiate galimybę laišką rašyti pačiam

Dažniausiai patys pirmi kartais, kai laiškas yra rašomas atrodo sudėtingi. Vaikui viskas darosi labai lėtai, jis dažniausiai nervinasi i daugeliu atveju prašo tėvelių pagalbos, kad jie padėtų. O tuo tarpu tėveliai bandydami pagreitinti procesą pasako vaikams, ką jie turi išdėstyti laiške. Žinoma, jeigu vaikas nemoka rašyti  – tai turės padaryti tėveliai. Tačiau ir tokiu atveju vaikas turi pats pasakyti, kas jis nori ir tuo pačiu atskleisti savo mintis. Labai dažnai ta galimybė, kai vaikas rašo pats – atveria šansus kiekvienam išgirsti tai, ką jis nori girdėti ir tuo pačiu pamatyti, koks jų vaikas yra ypatingas. Tiesiog vaikai tuose laiškuose sudeda labai daug savęs ir daugelis tėvelių nustemba, ko nori vaikai ir kaip jie grindžia, kodėl jie nori vieno arba kito. Seikite galimybę vaikui pačiam parašyti laišką.

Per greitas senelio praradimas…

Negerai, kai tėvai negerbia to, jog vaikas tiki fėjomis, jog jis nori žinoti, kad senis yra, galiausiai, kad egzistuoja pasakiškas pasaulis, kuris yra visiškai kitoks nei mūsų kasdienė. Anksčiau arba vėliau ateina laikas, kai vaikai pradeda domėtis ar senis tikrai yra. Tokiu atveju tėveliai dažnai pasako tiesą ir tai tikrai nėra gerai. Paprasčiausiai suteikite galimybę savo vaikui kuo ilgiau patirtį tą senelio laukimo laimę bei žinojimą, kad jis yra jis gali nustebinti kiekvieną. Juk ir Kalėdų senelio laiško rašymas dažnai yra ypač malonus procesas, kuris suteikia puikias akimirkas ir kuris kiekvienai žiemai suteikia daugiau džiaugsmo. Siūlome suteikti vaikams galimybę kuo ilgiau tikėti, kad Kalėdų senelis yra ir gali jus aplankyti bet kada. Juk tai mažas stebuklas, kuris suteikia tiek daug puikių emocijų.

Tėveliai rašo tai, lyg savo vaikui

Reikia nepamiršti, kad laiškas bus įtikimams tik tokiu atveju, jeigu vaikas jaus, kad tą laišką jis tikrai gavo iš Kalėdų senelio. Paprasčiausiai daugelis tėvelių rašo laiškus taip, jog atrodo, kad jie yra ne nuo senio, tačiau nuo pačių tėvų. Dažniausiai per daug mokoma, skatina klausyti tėvų bei panašiai. Reikia, kad laiškas skambėtų lyg iš senelio dirbtuvių.

Štai todėl geriausia yra samdytis profesionalus, kurie viską atliks profesionaliau ir kurių patirtis leidžia vaikui nusiųsti tokį laišką, kuris leis jį gavus džiaugtis nuostabia akimirka bei švenčių laukimu.