Kokių paslaugų prireiks steigiant įmonę?

imones steigimasGalvojate steigti įmonę? Jei norite išvengti rūpesčių ir būti tikri atliekamų darbų sklandumu, jums reikalinga įmonių steigimo profesionalų pagalba, pvz., FRONDITA paslaugos. Visų pirma, taip taupysite savo brangų laiką, antra, išvengsite daugybės rūpesčių ir galėsite susikoncentruoti ties vykdomos veiklos plėtra, paslaugų ar produktų tobulinimu, rinkodaros sprendimais ir pan.

 

Kokias paslaugas siūlo įmonių steigimo bendrovės?

Nors Lietuva garsėja verslumu, vis dėlto, įmonės steigimas, ypač tuomet, jei tuo užsiimate pirmą kartą, reikalauja žinių, praktikos ir patirties. Siekdamos palengvinti būsimųjų ir pradedančiųjų verslininkų rūpesčius, įmonių steigimo bendrovės siūlo visapusišką pagalbą verslininkams, dokumentų rengimo paslaugas, buhalterinės apskaitos tvarkymą. Patyrusių ekspertų pagalba pravers tiek renkantis įmonės formą, tiek galvojant apie įmonės pavadinimą, ruošiant ir forminant steigimo dokumentus, taip pat – tvarkant įmonės buhalterinę apskaitą, t. y. įmonės steigimo bendrovės ne tik konsultuoja, tvarko dokumentus, derina darbus su notaru, užsako antspaudus, bet ir rūpinasi naujai įsteigtos (ar jau kurį laiką savo veiklą vykdančios) bendrovės buhalterine apskaita. Apskritai, buhalterinių paslaugų įmonė Kaune sulaukia didelio smulkaus ir vidutinio dydžio įmonių dėmesio. Apskaitos tvarkymas padeda sumažinti daugybę rūpesčių, t. y. jūs visuomet būsite tikri, kad jūsų įmonės veikla atitinka Lietuvos Respublikos įstatymus, įmonės buhalterija yra tvarkoma laiku ir tvarkingai, jūs mokate mokesčius valstybei ir išmokate algas įmonės darbuotojams. Galiausiai, buhalterinės paslaugos leidžia sutaupyti gana didelę dalį pinigų, kadangi jums nereikia samdyti individualiai dirbančio buhalterio.

Norite būti ramūs? Rinkitės profesionalus!

Kad būtumėte tikri jums teikiamų paslaugų kokybe ir profesionalumu, rinkitės patikimą ir rinkoje palankiai vertinamą įmonių steigimo bendrovę, kuri gali garantuoti atliekamų darbų kokybę. Paprastai šios įmonės turi gerai žinomą vardą ir sėkmingai dirbo ne su viena bendrove. Siekdamos pasiūlyti maksimalią kokybę, šios įmonės investuoja į darbuotojų kvalifikaciją, nuolatinius mokymus, darbo priemonių ir įrangos atnaujinimą. Priklausomai nuo konkrečių poreikių, galima rinktis kelias paslaugas, pvz., konsultacijas ar steigimo dokumentų tvarkymą, arba pasikalbėti dėl pilno paslaugų paketo. Dėl konkrečių kainų ir sąlygų verta pasikalbėti su pasirinktos bendrovės darbuotojais, kadangi pasiūlymai gali skirtis, priklausomai nuo jūsų įmonės veiklos ir poreikių.