Kreditai internetu: ką reikia žinoti?

kreditai 

Turbūt daugeliui žmonių yra tekę atsidurti situacijose, kuomet reikia greitai gauti pinigų, tačiau skolintis iš draugų ar artimųjų nesinori. Tokiais atvejais puikia išeitimi gali tapti bankai. Visgi sąlygos juose gali būti derinamos labai ilgai, kreditą sunku pasiimti nuotoliniu būdu, todėl šios įstaigos patogesnės norint teikti paraiškas didesnėms paskoloms, o ne tuomet, kai reikalingi greitieji kreditai internetu. Jei jus domina paskolos ir kreditai internetu, tačiau šioje srityje esate naujokas ir nežinote, nuo ko pradėti, siūlome susipažinti su šiuo procesu ir jo privalumais.

Kodėl kreditai internetu yra patogūs?

Greitis. Kreditai internetu pravartūs tuomet, kai jus domina paskolos internetu greitai. Daugelis šias paslaugas teikiančių įmonių jūsų paraišką įvertins per artimiausią parą ar net greičiau, o ją patvirtinus, pinigai pervedami dar tą pačią dieną. Tai itin patogu, jei norite įsigyti išsvajotą pirkinį, kol jam teikiama nuolaida, tačiau tuo metu neturite reikiamos pinigų sumos.

Kreditai internetu visą parą. Greitųjų paskolų sistemos paprastai veikia visą parą, o nemaža dalis kreditus teikiančių bendrovių dirba ir savaitgaliais, todėl galite nesibaiminti dėl netinkamo laiko: skirtingai nei bankai, paskolų įmonės yra lanksčios klientų atžvilgiu.

Kam nauji kreditai internetu yra teikiami?

Automobiliui. Jei norite įsigyti naują automobilį, galite pildyti paraišką kreditui automobiliui arba autolizingui, kuomet jūsų įsigyta transporto priemonė yra automatiškai užstatoma, tačiau ja galite naudotis tol, kol grąžinsite įmokas ir ji taps jūsų nuosavybe.

Būsto remontui. Galite gauti kreditą internetu savo namų remontui. Jei tai nedidelė suma iki 10 000 ar 15 000 Eur, paprastai tokioms paskoloms nereikia pradinio užstato. Jeigu norite remontuoti būstą už didesnę sumą, jums gali tekti įkeisti turimą nekilnojamąjį turtą.

Vartojimo. Vartojamosios paskolos internetu dažniausiai teikiamos momentiniams poreikiams įgyvendinti. Pavyzdžiui, jei norite įsigyti kokį nors baldą, buities prietaisą, iškeliauti atostogų ar pradėti savo veiklą. Prie vartojimo kreditų prisideda ir mini paskolos internetu, kurios teikiamoms itin nedidelėms sumoms iki 1000 Eur.

Refinansavimas. Greitieji kreditai internetu gali būti ir teikiami tokiais atvejais, kuomet norima padengti jau turėtas skolas ar kreditus. Tai vadinama refinansavimu. Kaip tai veikia? Kreditą teikianti įmonė padengia turimus finansinius įsipareigojimus ir perskaičiuoja palūkanas bendrai sumai padengti.

Kokie reikalavimai taikomi norint gauti kreditą internetu?

Paprastai kreditai teikiami LR piliečiams, kuriems yra 18 metų ar daugiau, gaunantiems pastovias pajamas ir kurių turimi finansiniai įsipareigojimai neviršija 40 proc. šeimos pajamų. Kai kur teikiamos ir paskolos internetu bedarbiams, tačiau tai daro ne visos Lietuvoje veikiančios įmonės, siūlančios paskolas ir kreditus.