Pigūs laikrodžiai – nebūtinai blogi

laikrodis

Prabangūs laikrodžiai: vieniems kaip meno kūriniai, kitiems – tikslas. O pigūs?.. Na, pigūs laikrodžiai irgi gali būti geri. O jeigu neapsiribojama vieno nulio kainos kategorijoje, pavyksta aptikti tai, kas vadinama puikiu kainos ir kokybės santykiu.

Nedidelė kaina nesumažina pasirinkimo?

Brangūs laikrodžiai kelia susidomėjimą, netgi sužavi. Tačiau ne vien brangiausi produktai yra dailūs bei kokybiški. Nors tūkstančius kainuojančių laikrodžių dizainas ir mechanizmai stulbina, kai kurie pigesni gaminiai džiugina nei kiek ne mažiau. Puikus pavyzdys – „Orient“ gamintojo laikrodžiai, tampantys įrodymu, kad mechaninis – nebūtinai kainuojantis keturženklę sumą. Tiesa, parduotuvių asortimente žymiai daugiau aksesuarų su kvarciniais mechanizmais.

Labai džiugus dalykas – pigūs laikrodžiai gali būti nemonotoniško dizaino. Žinia, kad žmonių norai skiriasi. Yra netgi posakis, kad dėl skonio nesiginčijama. Juo remiantis atrodo natūralu, kad kuriama pačių įvairiausių laikrodžių. Vieni klasikiniai, kiti sportiniai, o ir šios kryptys dar skirstomos pagal tam tikrus parametrus.

Norite balto ciferblato? O gal juodo? Pageidaujate metalinės apyrankės? O gal odinės? Ar geriausia, kad dirželis būtų silikoninis? O kaip dėl papildomų funkcijų? Tegul laikrodis būna su datos rodymu? Kaip matote, variacijų nemažai, o čia tik pradėjome vardyti. Įvairovę puikiai atspindi el. parduotuvėse integruoti paieškos kriterijai. Galima pasirinkti ne tik norimą gamintoją, bet ir ciferblato spalvą bei gausybę kitų produktų savybių.

Kaina ir galimybės – kokia matematika?

Ar logiška teigti, kad maža kaina nesumenkina pasirinkimo galimybių? Akivaizdu, kad turint atliekamą tūkstantį yra prieinamas gausesnis asortimentas. Visgi nebrangių laikrodžių pasirinkimas irgi nemenkas, todėl nenorintiems išlaidauti irgi pavyks aptikti priimtiną prekę. Ir ne šiaip priimtiną, o ką nors iš „ohoho!“ tribūnos.

O apskritai pigūs laikrodžiai neprivalo būti blogi. Bet ar tai reiškia, kad į brangius neverta nė dairytis. Ne, nereiškia. Paprasčiausiai kiekviena kategorija, kiekviena tematika ir kiekviena kainų aibė turi savo pirkėją. Juk išsilaiko ir pigių, ir brangių, ir vidutinių laikrodžių gamintojai, o pirkėjai renkasi ir vienokius, ir kitokius – sumos dviženklės, triženklės, keturženklės, penkiaženklės…

Pabaigoje keli žodžiai. Pavadinime skamba frazė, kad pigūs laikrodžiai nebūtinai blogi. Iš tikro viskas pozityviau. Jie ne tik „neblogi“ – yra daug itin gerų, puikiai veikiančių metų metus.