Kodėl lietuviai mėgsta keliones į Turkiją ir Egiptą?

keliones

Dėl skonio nesiginčijama, bet panašu, kad renkantis keliones daugelio lietuvių norai sutampa. Ypač populiarūs pasirinkimai – Turkijos bei Egipto kurortai. Kodėl? Atsakymai – skaitant toliau…

Kelionės į Turkiją

Kodėl lietuviai mėgsta keliones į Turkiją?

Ant jūros kranto įsikūręs viešbutis. Maistas, kuriuo džiaugiasi skrandis. Tai nesvetima Turkijoje. Lietuviai įvertina privalumus ir pabuvoję Antalijoje ar kitame kurorte nusprendžia grįžti kitais metais.

Vilioja ne tik pati šalis, bet ir kainos. O tiksliau – kainos ir kokybės santykis. Kai kas nors teigia, jog kelionė pigi, greičiausiai taip ir yra. Pro akis neprasprūsta ir vadinamieji „viskas įskaičiuota“ paketai. Apie tai rašo ir KidyTour.lt. Ir ne tik rašo. Šiame portale rasite dėmesį traukiančių pasiūlymų.

O ar pasinaudojama tais pasiūlymais keliaujant su šeima? Taip.

Esate šeimos žmogus ir manote, kad kelionės – ne jums? Klystate. Skrydžius į Turkiją kaip tik renkasi šeimos, mat ten pramogų mažiesiems netrūksta. Žinoma, įtakos pasirinkimui turi ir jau minėtas nedidelių kainų aspektas. Palankių atsiliepimų nusipelno tai, jog kai kuriuose viešbučiuose vaikų iki 15 metų apgyvendinimas tiesiog nemokamas.

Klausiate, kaip spėjama susipažinti su kainomis? Na, dažnai renkamasi atostogauti savaitę, o per tą laiką daugiau ar mažiau pažinti aplinką bei situaciją tikrai įmanoma.

Kelionės į Egiptą

Jau klausėme, kodėl lietuviai mėgsta keliones į Turkiją. O kaipgi Egiptas?

Egiptas nelieka nuošalyje… Vien ką reiškia didinga istorija, piramidės. Tai egzotiška kultūra. Ir žodis „egzotiška“ čia nei kiek neprasilenkia su realybe.

O štai nenorintiems prasilenkti su maloniomis atostogomis verta pasidomėti poilsiu Hurgadoje. Kaip teigia kelionių organizatoriai, šią kryptį dažnai renkasi norintieji pažintinių išvykų. Kas be ko, trokštama ir nuo lietuviškų darganų atsipūsti…

Kodėl paminėta būtent Hurgada? Todėl, kad šis kurortas Egipte yra didžiausias, čia nestinga senosios kultūros pėdsakų. O įdomiausia, kad veiklos ras ir tie, kurie atvyko pasilinksminti, ir mąstantys apie turiningą laisvalaikį. Beje, miesto struktūra tokia, kad šėliojantieji netrukdo ramesniems ir atvirkščiai.

Ne paslaptis, kad Egipto virtuvė turi kuo nustebinti. Tai dar viena priežastis, kodėl lietuviai domisi piramidžių kraštu.

Kaip ir Turkija, taip ir Egiptas svetingai pasitinka šeimas. Tad jei turite mažų vaikų ir norite atostogauti užsienyje, šis variantas svarstytinas ir greičiausiai atsidurs tarp prioritetinių.

O kada lietuviai į Egiptą vyksta? Mieliausiai renkasi žiemos laikotarpį, kai piramidžių šalyje nėra pernelyg karšta.

Viešbučių daug. Kavinių ir restoranų irgi. Tad kam laukti?..

Lūkesčių išpildymo menas

Kaip matote, yra daug dalykų, lemiančių susidomėjimą Turkija bei Egiptu. O geriausias ženklas, kad lūkesčiai išpildomi, yra grįžimas dar kartą. Galbūt malonius prisiminimus kelia viešbutis, kuriame buvo apsistota. Galbūt itin patiko oras. Galbūt radote nepaprastai jaukią kavinukę, kurioje malonu pasišnekučiuoti. Galbūt su antra puse sutarėte, kad grįšite kasmet… Kad ir koks stimulas, statistika rodo, jog Egipte bei Turkijoje lankomasi. Ir ne po kartą.

Akivaizdu, kad tiek Turkijos, tiek Egipto aplinka intriguoja, o vietiniai gyventojai sugeba pasiūlyti kai ką nepaprasto – ar tai būtų skani kava, ar komfortiškas viešbučio kambarys. Netgi galima teigti, jog toks turistų sutikimas yra lūkesčių išpildymo menas.

Be abejo, didelis vaidmuo tenka klimatui. Išsiilgusiems šilumos, svajojantiems pabėgti nuo darganos Egiptas gali pasirodyti kaip nuostabi kryptis. Turkija irgi.

Tad lūkesčius pateisina ir klimatas ir žmonės, kurie dirba turistų labui. Na, o viskas prasideda nuo informacijos kelionių organizatoriaus puslapyje. Informacijos ieškoti bei kelionę užsisakyti galite čia: KidyTour.lt.

 

.