Kokiais kriterijais vadovaudamiesi gaminame valgomojo baldus?

virtuvės baldaiŠiais laikais valgomojo baldams keliami reikalavimai iš esmės pasikeitė. Jei ilgą laiką buvo manoma, kad šie baldai teturi sukurti patogią aplinką vakarienei, šiandien gaminame valgomojo baldus su gerokai didesniais lūkesčiais. Norime, kad visa valgomojo aplinka pabrėžtų individualų namų stilių ir kurtų pageidaujamą nuotaiką, atitinkamai atlikdama ir pagrindinę savo funkciją – leistų patogiai mėgautis pietumis ar vakariene su visa šeima ar gera draugų kompanija.

 

Rinkitės profesionalus

Jei nusprendėte gaminti baldus valgomajam, susiraskite patikimą baldų gamintoją. Tai svarbiausias jūsų darbas, kurio negalite ignoruoti. Žinoma, baldus galima įsigyti ir masiškai gaminamose vietose, tačiau paprastai tokiems baldams naudojamos gana prastos kokybės medžiagos, negalinčios užtikrinti nei ilgalaikės eksploatacijos, nei nepriekaištingos išvaizdos. Apskritai, masiškai gaminami baldai rekomenduojami tais atvejais, kai reikalingi baldai rečiau lankomoms vietoms, pvz., sodo nameliui. Jei galvojate apie baldus namams, rinkitės patikimą gamintoją, dirbantį su aukštos kokybės medžiagomis ir taikantį šiuolaikinius gamybos sprendimus. Taip būsite tikri, kad jūsų investicijos nebus išleistos vėjui – net ir bėgant metams tokie baldai nepraras savo prekinės išvaizdos, džiugins savo praktiškumu ir patogiu naudojimu.

 

Kurkite

Pasirinkti baldų gamintoją nėra vienintelė jūsų užduotis. Turite pagalvoti ir apie valgomojo baldų dizainą. Žinoma, visuomet galima pasitarti su baldininku, kuris, įvertinęs jūsų namų aplinką ir dominuojantį stilių, padės pasirinkti tinkamiausią valgomojo baldų dizainą. Vis dėlto, rekomenduojame atlikti namų darbus savarankiškai ir pagalvoti, kokie baldai turėtų stovėti jūsų valgomajame, pvz., ar vertinate klasiką, ar pirmenybę skiriate modernizmo sprendimams, mėgstate šviesias spalvas ar ieškote klasikinio tamsaus riešuto tono? Nebijokite būti kūrybiški – galime užtikrinti, kad profesionalus baldų gamintojas realizuos net ir pačias novatoriškiausias jūsų idėjas.

 

Išmatuokite

Kad baldai būtų ne tik gražūs, bet ir funkcionalūs, nepamirškite atlikti tikslių matavimų, kad žinotumėte, kokio dydžio baldai jums reikalingi. Įvertinkite tai, kad bus reikalinga papildoma erdvė kėdžių atitraukimui nuo stalo (kad galėtumėte patogiai atsisėsti ir nueiti nuo stalo). Pagalvokite apie baldų aukštį – sėdėdami turite jaustis maksimaliai patogiai, jūsų rankos negali būti nei pernelyg aukštai, nei pernelyg žemai. Be to, turite įvertinti, kiek žmonių sėdės prie valgomojo stalo. Jei jūsų šeimą sudaro vos keli asmenys, žinoma, didelis valgomojo stalas jums nėra reikalingas, tačiau, jei mėgstate vakarieniauti su didesne draugų kompanija, didesnis stalas bus praktiškas pasirinkimas maloniam laisvalaikiui.