Kokie sidabriniai auskarai dera prie Jūsų veido?

auskarai

Brangiųjų metalų papuošalai niekada neišeis iš mados. Todėl kiekvienos moters papuošalų dėžutėje metai iš metų galime rasti tokių juvelyrikos dirbinių kaip sidabriniai auskarai, žiedai ar apyrankės. Auskarus moteris renkasi kaip svarbią aprangos detalę, kuri tarsi užbaigia norimą perteikti stilių. Aprangos specialistai pastebi, kad ne visuomet moterys tinkamai pasirenka papuošalus. Vienas būdų neapsirinkti – rinktis papuošalus, derančius prie Jūsų veido formos.

Apvalaus veido tipas. Šio veido tipo savininkių plačiausia veido vieta yra tarp ausų. Dažnai apvalaus veido tipo moterų skruostai ir smakras – apvalūs. Tad, skirtingai nei gali pasirodyti, tokio veido tipo savininkėms geriausiai tiks ne apvalūs auskarai, o priešingai – ilgų ir kampuotų formų papuošalai. Stilingi ir dailūs ilgi sidabriniai auskarai puikiai tinka prie įvairių šukuosenų todėl gali būti derinami prie skirtingų aprangos stilių ir segimi įvairiomis progomis.

Pailgo veido tipas. Jeigu Jūsų smakras ir kakta yra maždaug panašaus pločio, o veidas ilgas, Jums reikėtų rinktis masyvius įvairių griežtų formų auskarus. Puikiai tinka kvadratiniai ar trikampiai auskarai. Labai svarbu, kad jie būtų platūs savo forma, nes plokščios formos auskarai neatrodys stilingai prie pailgo veido.

Trikampio veido tipas. Jeigu plačiausia veido vieta yra yra Jūsų kakta, o siauriausia – smakras, esate trikampio veido formos savininkė. Tai išskirtinių bruožų moterys, kurios geriausiai atrodo, jeigu renkasi apvalių formų auskarai. Ir ne tik kuklučiai, bet ir itin masyvūs. tokių formųsidabriniai auskarai papildys Jūsų veidą, suteiks jam daugiau simetrijos. Labiausiai reikėtų vengti trikampių formų, kurios dar labiau pabrėžtų Jūsų žemyn smailėjančio veido formą.

Kvadratinio veido tipas. Kai viršutinė ir apatinė veido dalys yra gana panašaus pločio, o veidas yra ilgas ir jo linijos tiesios, tokios moterys priskiriamos prie kvadratinio veido tipo savininkių. Dažniausia tokių moterų daroma klaida, renkantis papuošalus – panašių į veido formą auskarų forma. Todėl reikėtų nesegėti nei kvadratinių, nei trikampi formų auskarų. Geriausiai atrodys ovalios formos ir ypač daug stiliaus ir elegancijos suteiks nedideli, kuklūs, prie ausų prigludę auskariukai.

Ovalaus veido forma. Jeigu daugeliui veido tipų netinka trikampio formos sidabriniai auskarai, tai ovalaus veido savininkėms toks pasirinkimas – kaip tik. Taip pat joms tinka apvalūs ir maži auskarai. Svarbiausia vengti ilgų papuošalų, kurie atkartotų veido formą.