Kur rasti motyvacijos norint šnekėti angliškai?

kursai

Ką aptaria https://www.kolibriometodas.lt/?

Nors straipsnio pavadinime matote žodį „angliškai“, pateikiama informacija tinka ir kitais atvejais, pavyzdžiui, svajojant ir bandant perprasti norvegų kalbą. Ir atkreipkite į žodį „šnekėti“. Tai reiškia, kad mokymasis skirtas ne tik teoriniams tikslams. Vienas aspektas – pasižymėti varnelę, kad įsisavinta penkiasdešimt naujų frazių. Kitas aspektas – nuvykus atostogauti į užsienio šalį sugebėti užsisakyti pietus, pasiteirauti, kurioje pusėje yra muziejus ar pan.

Daug naudingų dalykų, susijusių su užsienio kalbų mokymusi, aptaria https://www.kolibriometodas.lt/. Viena iš temų – motyvacija, be kurios sunku siekti tikslų. „Kolibrio metodo“ interneto svetainėje teigiama, kad tai skaudus klausimas, nes motyvacija būna sąmoninga ir nesąmoninga. Kai norite būti konkurencingesni darbo rinkoje ar geriau jaustis kelionėse, tai motyvacija yra sąmoninga. Bet štai pasitaiko laikotarpių, kai nustojama tobulėti, atrodo, kad viskas krinta iš rankų. Užvaldo pasyvumas. Tuomet ypač svarbi yra pasąmoninga motyvacija, sukurianti potraukį mokytis naujos kalbos.

Autoritetai, svajonės, tikslai

Gal https://www.kolibriometodas.lt/ ir nesugalvos svajonės už jus, tačiau siekti tikslų bus lengviau. Nes motyvacija turi įtakos, bet nėra visas komplektas. Reikia disciplinuotai dirbti. O pasitelkiant tinkamus metodus viskas vyksta gerokai tikslingiau. Vienas žmogus dešimtmetį bando išmokti kokią nors kalbą, o kitas po pusmečio drąsiai dėlioja sudėtingus sakinius.

Nors motyvacija sudaro tik dalį, o ne visumą, ji tikrai reikalinga. Bet kurgi jos pasisemti? Vieni turi autoritetus, kiti – stiprias svajones, treti keliasi tikslus. Arba viskas viename. Akivaizdu, kad mokytis bus ne tik lengviau, bet ir maloniau, jeigu turite tiesioginį ar netiesioginį palaikymą. Turbūt sutiksite, kad motyvuoti gali ir tam tikri pavyzdžiai, į kuriuos bandoma lygiuotis. Ir nesvarbu, kad pirminis tikslas ar pati motyvacija laikui bėgant pasikeičia. Svarbu tai, kad siekiama ir pasiekiama.

Jeigu visada norėjote, kad anglų kalba nekeltų streso; jeigu mąstote, kad būtų pravartu ją išmokti; jeigu norite realizuoti savo gabumus, užsukite į https://www.kolibriometodas.lt/. Rasite daug puikių dalykų. Yra tūkstantis šimtas penkiasdešimt priežasčių, kodėl verta mokytis. Yra tiek pat pasiteisinimų. Bet ir motyvacijos ne mažiau!